Kas apsakys tas dzūkų linksmybes

Pašėlusio smagumo spektaklis ,,Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“ neabejotinai paveiks žiūrovus. Tiems, kurie norės  pasijuokti, gerai valandai užmirš problemas, karjeros spąstus, pinigų stygių ir visokius kitokius blogus dalykus. Bet svarbiausia, po humoro skraiste galės pajusti giluminius tautosakos klodus, semti liaudies išmintį iš gilesnių šulinių.
Dzūkės aktorės, tarmiškai pasakojančios dzūkiškas sakmes ir legendas, virstančios tai dviem kelis amžius žmonių pasaulį stebinčiomis Laumėmis, tai savo istorijų veikėjomis, palydint šiuos pasakojimus dainomis, bei gyvai Dariaus Mockevičiaus ir Pauliaus Kovalenko atliekama muzika, įkvėps tiek energijos, kad jos užteks visiems metams į priekį.
Kaip apie šį spektaklį  rašė teatro kritikė Rasa Vasinauskaitė , „Gal tikrai dzūkai turi ypatingą humoro jausmą, kylantį iš pačios jų prigimties, dainų ir tautosakos, kad sugalvojo būtent tokį spektaklį?“..

Spektaklis sukurtas pagal tautosakininko P.Zalansko, R. Sabaliauskienės ir kt. užrašytą tautosaką.

2015 m. pavasarį spektaklį šiltai sutiko Airijos lietuvių bendruomenė.

2015 m. rudenį įvyko gastrolės JAV. Aplankytos lietuvių bendruomenės Floridoje, Konektikute, Naujajame Džersyje, Oregone, Portlande, Arizonoje, Ilinojuje.

2016 ir 2017 m. sandūroje spektaklis buvo pakviestas į Australijos lietuvių dainų šventę. Paskelbus konkursą, Australijos lietuvių bendruomenė iš keleto kandidatų pasirinko liaudies kapelą ,,Ratilai“ ir spektaklį ,,Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“. Labai sėkmingai spektaklis buvo suvaidintas Adelaidėje, Kanberoje, Melburne, Sidnėjuje.

Keletas spektaklio akimirkų.